PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

świetny

ocenił(a) film na 8

Ciekawy, intrygujący, piękny, smutny. Obejrzałam 2 razy i za każdym razem nienawidzę tej małej kłamliwej dziewczynki.

ocenił(a) film na 9
leosia10

Nie współczujesz jej gdy okazuje się, że przez całe życie musiała dźwigać to dręczące poczucie winy?

ocenił(a) film na 8
meow555

Jakoś nie potrafię, bo wydaje mi się, że ona świadomie skłamała, przez co zniszczyła życie komuś i sama zafundowała sobie to poczucie winy.

ocenił(a) film na 9
leosia10

Ale dzieci właśnie takie są przeważnie - zaślepione i okrutne (bez serca, jak w bajce o Piotrusiu). I widzą świat przez pryzmat własnego pojmowania świata, własnych doświadczeń, a te są ograniczone z zupełnie naturalnych względów. Ona po prostu nie rozumiała, co się dzieje, co widziała. A trochę też była po prostu zazdrosna.

Oshin

Ja miałam mieszane uczucia. Z jednej strony byłam na nią zła, z drugiej bardzo jej współczułam. Tym jednym kłamstwem zniszczyła życie nie tylko siostrze i Robbiemu, ale też sobie.

ocenił(a) film na 7
leosia10

zgadzam sie. McAvoy i Knightley - tacy sa piekni razem, tak bardzo sie kochaja w tym filmie, ze ilekroc ktores z nich mowi 'kocham cie' to leca mi grochy z oczu :) za malo Cumberbatcha, wielka Redgrave (jak zwykle kradnie kazdy film, czarodziejka). a smarkuli nie lubie od pierwszej sceny! tak jak powiedzial/a Oshin - mala nie rozumiala, co tak naprawde sie stalo, przerazil ja 'plomienny' list zakochanego Robbiego. co jeszcze moge dodac od siebie - taka milosc tylko w filmach :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones