PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 867
ocen
7,5 10 1 123867
6,8 25
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

...

ocenił(a) film na 9

Początek nieco mnie nudził, ale po obejrzeniu całego filmu jestem po prostu w szoku.. rewelacja, naprawdę. Film świetny, wielowątkowy, skłaniający do wielu refleksji po jego obejrzeniu. Nienawidziłam młodej Briony, ale później, gdy miała już te 18 lat i zdawała sobie sprawę ze swojego postępku, zaczęło mi być jej żal. No bo zostaje jej wypominane coś, co zrobiła będąc jeszcze dzieckiem.. z jednej strony miała do tego prawo, ale z drugiej to wszystko doprowadziło do tak poważnych skutków.
Końcówka mnie po prostu rozwaliła, w życiu nie spodziewałam się takiej. Robbie i Cecilia to wspaniała para, to jak oni się kochali.. jejku. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Lola powiedziała, że to Robbie ją zgwałcił? Tak naprawdę gdyby nie to, to nie doszłoby do tak tragicznych kolei losu. Chociaż to też była wina Briony, bo ta ją wcześniej podpuściła mówiąc, jaki ''jest Robbie'..
Film naprawdę genialny.

azxlea

Lola nie powiedziała ze to on ją zgwałcił bo sama nie była pewna. Było ciemno i nie widziała twarzy sprawcy

ocenił(a) film na 10
azxlea

Mnie początek nie nudził. Smarkula pisząca arcydzieło (jak jej się zdawało), pracuje jak w transie. A oczy? Gdy je zobaczyłem, już wiedziałem że należy się jej bać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones