PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Tak, trochę to dziwne, ale jak to ma być kolejny dramat, gdzie nie ma "happy endu", to ja podziękuję, nie mam ochoty tracić 2h na takie coś:) Zawiodłem się na Siedmiu duszach. To jakby ktoś był miły i powiedział:)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

wydaje mi się że na tym polegaja dramaty, że przeważnie nie ma "happy endu", według mnie film godny polecenia :)

ania_m93

Bez przesady, są dramaty z happy endem. Ja w każdym razie nie znoszę takich filmów, no ale gusta są różne, żadne lepsze:D

ocenił(a) film na 8
Ryloth

no jasne, ja jednak wole te "złe" zakończenia :D

ocenił(a) film na 6
Ryloth

Spojler



Bez happy endu. Wszyscy głowni bohaterowie kopnęli w kalendarz, prócz jednej osoby.

bartoss2_2

Właśnie, oglądałam ten film jakiś czas temu i nie pamiętam jak się skończyło... Mam na myśli główną parę, bo że ta młoda przeżyła i na koniec to opowiadała to pamiętam, ale nie wiem co z nimi :)

Ryloth

cóż za podejście

ocenił(a) film na 7
Bogusia

śmieszne podejście:)

marfnt2

Może i tak:) Mówiłem, jak kto woli:) Z tego typu filmów, które się źle kończą, akceptuję jedynie Szkołę uczuć, której dałem 8:) Naprawdę dobry film, choć lekko naciągane z tą białaczką:/

ocenił(a) film na 9
Ryloth

jak można zawieść się na siedmiu duszach?

kaaamilaaa

Post sprzed dwóch lat, dzięki że go odgrzebujesz ;p Słabo pamiętam ten film, ale tak jak mówiłem, wolę "happy end" niż "sad end".

ocenił(a) film na 9
Ryloth

tak jakoś odnowiłam sobie "Pokutę" to i forum :P
szanuję to,ale w takim razie po co brać się za dramaty?

kaaamilaaa

Nie wszystkie są dołujące. Znam wiele świetnych dramatów, którym wystawiłem wysokie noty.

Ryloth

Dla mnie czasami te dołujące filmy są lepsze, niż te które mają dobre zakończenie. Lepiej strać te 2 godziny, i obejrzyj ten film jeśli go jeszcze nie widziałeś.

JLaw

Moim ulubionym filmem jest "Zemsta Sithów", która dobrze się nie kończy, więc może coś w tym jest. Ale Star Wars to w końcu Star Wars, a "Pokuta" to mniej pasjonujący typ filmów, więc chyba sobie podaruję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones