PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 867
ocen
7,5 10 1 123867
6,8 25
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

KONIE

ocenił(a) film na 7

Czemu wlasciwie te konie na plazy byly zabijane?

ocenił(a) film na 8
no_middleground

Konie tak samo jak i samochody były niszczone aby nie pozostawiać ich do użytku wroga z racji tego iż nie można było ich zabrać podczas ewakuacji.

ocenił(a) film na 7
Stegent

faktycznie,zrozumiale dzialanie, jednak szkoda niewinnych zwierzat :(

no_middleground

Też mi było szkoda, że ich po prostu nei wypuścili, albo nie oddali Francuzom.

ocenił(a) film na 7
Sirielle

chyba zazwyczaj nawet bardziej jest zal ginacych zwierzat, niz ludzi, bo one niczemu nie zawinily,sa tylko narzedziami w ludzkich rekach

no_middleground

Niestety.

ocenił(a) film na 8
no_middleground

Ty na serio takie głupoty wypisujesz? A ginący żołnierze i cywile czym zawinili?

ocenił(a) film na 7
Buggi

tak na serio takie 'glupoty' wypisuje ;) W tym przypadku owe konie sa tylko narzedziami bez prawa glosu,podczas gdy ludzie zostali obdarzeni wolna wola i rozumem,choc trudno to zauwazyc.nie ma na swiecie glupszego stworzenia niz czlowiek, ktory potrafi zabijac ze wzgledu na poglady,wyznanie,rase i slepo podarzac za rozkazami kogos wyzszego,kto postawnowil, ze mieszkajacy na skrawku ziemi A beda zabijac tych ze skrawka ziemi B.

ocenił(a) film na 8
no_middleground

A pracujesz dla kogoś? Tak, więc jesteś zmanipulowany. Tamci na wojnie muszą ochraniać swój kraj, a ty swoją rodzinę przed głodem. Masz z góry narzucone warunki i nie możesz robić, co ci się żywnie podoba. Nie masz jeszcze wyrobionych przekonań, więc póki co odpuść sobie przekonywanie innych do swojej ignorancji.

ocenił(a) film na 7
pinker_2

Ty chyba niestety nie jestes tak dojrzaly,za jakiego sie uwazasz, skoro nie potrafisz przyjac faktu,ze kazdy ma wlasna opinie i poglady i tak banalnie nazywasz je "ignorancja",bo byc moze roznia sie skrajnie od twoich przeknonan. pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
no_middleground

O to to!!! :((( Poraziła mnie ta scena...

ocenił(a) film na 9
Sirielle

Niemieckie wojska ich zamknęły, więc nie było możliwości oddania ich Francuzom.

Karpiak

Tak, prawda. Pomyślałam o Francuzach cywilach, którzy mogliby dostać te konie, ale przecież konie pomogły żołnierzom dotrzeć na plażę.

ocenił(a) film na 8
Sirielle

Po czym Niemcy by je sobie zarekwirowali.

ocenił(a) film na 9
no_middleground

oni chyba zwyczajnie byli głodni

ocenił(a) film na 7
t0maszek086

też tak myślę ;) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones