PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Ksiązka jest wspaniała, ale bardzo trudna do nakręcenia. Jestem ciekawa jak z tego wybrną. ;)

coco

też mnie to ciekawi, ponieważ książka jest napisana z punktu widzenia trzech osób, a koniec podsumowany przez główną bohaterkę. W sumie mam wrażenie, że jest w tej książce lekkie nie dopowiedzenie, mianowicie skąd np. wiedzieli, że to Marschall, a nie Hardman?? Czy Lola się przyznała??

Mrowka

Spoiler!!!!

Briony podswiadomie caly czas wiedziała ze to był Marschall,a pozniej juz była tego pewna, na spotkaniu z Cecylią i Robbie'm powiedziała im to, oni az to tego momentu byli przekonani ze to Hardman

ocenił(a) film na 7
coco

Książka nie jest zła, choć nie jest to dla mnie jakieś arcydzieło. Nie wydaje mi się, żeby była specjalnie trudna do zekranizowania. Ma wyraźnie nakreśloną fabułę, "pełnokrwiste" postaci etc. Nie takie rzeczy już przenoszono na ekran.

coco

Ksiazki jeszcze nie czytalam, ale przedwczoraj bylam na przedpremierze fimu i bardzo mi sie on spodobal. Niesamowita historia, swietne ujecia kamera, super montaz, niepokojaca muzyka (wplecione 'stuki' maszyny do pisania...). No i James McAvoy.. Staje sie coraz lepszy. Bardzo polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones