PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Niesamowity!!!

ocenił(a) film na 10

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać , że film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Szczerze to nie spodziewałem się , że będzie aż tak dobry. Końcówka mnie rozwaliła kompletnie. Jest wiele filmów po obejrzeniu których ma się świadomość, że nie konieczna trzeba było je obejrzeć, ten do nich się na pewno nie zalicza, mówiąc otwarcie to wręcz bym żałował gdybym go nie zobaczył. Polecam bo naprawdę warto!!!

ocenił(a) film na 9
goci_17

Zgadzam się. Czytałam najpierw książkę i nie jestem rozczarowana, jak zazwyczaj się zdarza. Film zgadza się w prawie wszystkich szczegółach. Genialny scenariusz igra aktorska, takie napięcie. Na prawdę niesamowity.

ocenił(a) film na 10
zuzanna_fw

Ja książki nie czytałem ale film naprawdę bardzo mi sie podobał.

ocenił(a) film na 10
goci_17

Zakończenie miażdży...

ocenił(a) film na 7
missrammstein

Ja książki nie czytałam, właściwie przed chwilą dowiedziałam się o istnieniu owej. Naprawdę bardzo lubię Keire, pomimo tego co mówią na temat jej aktorstwa i urody. Od tego filmu zabujałam się w filmowym Robbiem. Według mnie największą zaletą tego filmu nie jest miażdżące zakończenie ale forma wizualna. Scenografia "Pokuty" bardzo dobrze oddaje realia epoki i co najważniejsze uczucia i nastroje bohaterów. W filmie pełno jest takich smakowitych detali jak np.: drażniąca zieleń sukni Cecylii. W filmie aż kipi od uczuć.

jule

zaczęłam oglądać ten film tylko i wyłącznie z powodu Jamesa , ale muszę powiedzieć , że Keira zagrała bardzo dobrze .

goci_17

Że też Briony umiała żyć z tym wszystkim przez tyle lat...

goci_17

Jak tylko pomyślę o tym filmie, to chce mi się płakać, ech.

użytkownik usunięty
goci_17

o tak. Historia o tym jak można spiepszyc komuś życie do mnie trafia i to bardzo.

ocenił(a) film na 10

Właśnie niedawno skończyłem czytać książkę na podstawie której oparto ten film i muszę przyznać, że książka choć jest bardzo dobra to jednak film podobał mi się bardziej. Może to wynikać z faktu, że w filmie zmieniono trochę końcówkę w porównaniu z książką i to jakby pogłębiło efekt końcowy który niesamowicie wpływa na widza filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones