PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Chodzi mi o to żeby były bardzo "brytyjskie".
Możecie coś polecić?

zuzza8

Rozważna i romantyczna
http://www.filmweb.pl/film/Rozwa%C5%BCna+i+romantyczna-1995-166
Powinien być ok.

Nabrut

to już chyba każdy oglądał :) , ale dzięki za pomoc :)

zuzza8

A film pt. "7:39". Nie wiem czy o to Ci chodzi. Jednak i tak warto go obejrzeć. :D

joker895

już od dawna mam ochotę go obejrzeć ale nie mogę go nigdzie znaleźć

zuzza8

Na GRYZONIU spróbuj. :D Szczerze mówiąc to ten film obejrzałem przez przypadek. Chciałem ściągnąć "Noe" a tu proszę pod tym tytułem krył się zupełnie inny film. :]

joker895

i jak? dobry?

zuzza8

Pytasz o 7:39? Wspominałem już wcześniej że warto obejrzeć. Podobał mi się bardzo. Aktorów którzy tam grali widziałem na ekranie po raz pierwszy w życiu. Bardzo pasowali do tego filmu i ról które grali. Fakt, że historia oklepana, widziało się to już dziesiątki w lepszym lub gorszym wydaniu. Uważam że ten film jest w tym lepszym wydaniu. Nawet Ci powiem że przez większą część oglądania byłem wzruszony.
Jeśli pytałaś o Noe to jeszcze nie oglądałem. :D

ocenił(a) film na 7
zuzza8

Wojna domowa z Biel
Okruchy dnia z Hopkinsem

ocenił(a) film na 10
zuzza8

Może "Wspaniały rok 1939"? :)

TeamJosef

dzięki, oglądałam, bardzo fajny film

zuzza8

Polecam Ci filmy które warto zobaczyć: Drogi Osamo; Droga do Guantanamo; Slumdog. Milioner z ulicy; W mroku zła; Niech będzie teraz; Niewolnica; Głosy; 7:39;

Karinka_fw

dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
zuzza8

Polecam "Bird Song" polskie tłumaczenie to wojna i miłość .... żeby było jasne o co chodzi :)
Również bardzo wzruszający film, mój ulubiony zresztą, trwa ok 3 godziny dlatego jest podzielony na dwa odcinki i z racji tego nazwany mini serialem.

zuzza8

Ja również polecam Bird Song :)

zuzza8

Może Zakochana Jane?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones