PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 867
ocen
7,5 10 1 123867
6,8 25
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Powiało nuda

ocenił(a) film na 3

Nie wytrzymałam do końca, a rzadko mi się to zdarza! Ciężko przebrnąć przez tan film, bo wzbudza za duże oczekiwania po przeczytaniu recenzji i opinii. Czekałam na wielkie bum przez 2 godziny i nic. Jak dla mnie banał, ale każdy lubi co innego. Bardzo lubie Keire Knightley ale to nie wystarczyło. Ładna oprawa i krajobrazy

AnnaCorleone

Akurat zakonczenie bylo, moim zdaniem, najciekawszym punktem w calym filmie. Co do reszty opisu raczej sie zgadzam. Film dobry, ale na pewno nie zachwycajacy. Liczylam na wiecje :(

ocenił(a) film na 5
gaba1

Trzy podejścia i nie zmęczylem

ocenił(a) film na 10
roman_zabawa

Dlatego ja czytam zawsze opinie po seansie. Po co czytać przed? Każdy inaczej patrzy na dany film. Wielokrotnie mi się zdarzyło,że film oceniamy słabo bardzo mi przypadł do gustu ponieważ znalazłam w nim coś czego ktoś inny nie zobaczył. Dlatego nie czytam żadnych recenzji przed. Zaglądam tutaj tylko już po obejrzeniu bo interesuje mnie z czego wynikają czasami tak skrajne opinie. Kolejna kwestia jest taka,że to jaki film mi się spodoba zależy tez od tego w jakim momencie swojego życia go oglądam. Nie raz wracam do czegoś po paru latach i widzę wszystko z całkiem innej strony.

ocenił(a) film na 5
paulinajaniec_239

To prawda. Czasem proste skojarzenie z sytuacją życiową zmienia odbiór obrazu. Całkowicie subiektywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones