PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 935
ocen
7,5 10 1 123935
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Szczerze mówiąc się nawet rozczarowałam. Im głębiej w film, tym więcej widać jak bardzo jest słaby. Zapowiadało się coś wielkiego, a wyszło totalne nic. Całkowity bezsens fabuły jak dla mnie. I chociaż jestem z tych co to często płaczą przed ekranem, to tutaj nawet nie było nad czym się wzruszać...

ocenił(a) film na 10
nataliiir

Oj, no patrz. Ja za to bardzo rzadko się wzruszam, ale w Pokucie przez parę scen roniłam łzy...
Naprawdę dopiero teraz widzę jak różne gusta mają ludzie.
Dla mnie ten film to już niemal oda do prawdy.

użytkownik usunięty
nataliiir

tern film jak i książka, to arcydzieła! Pokazane wszystko z różnych punktór widzenia, cudowna muzyka... chwyciło mnie to za serce, uwielbiam takie zakończenia, mamy nie happy end połączony z czymś na rodzaj happy endu. Cudowne

nataliiir

Po tych wspaniałych recenzjach spodziewałam się czegoś lepszego. Obiecujący początek, zapadająca w pamięć gra aktorki grającej młodą Bryony, potem nu..da i wspaniałe mocne zakończenie. O ile dobre filmy ze słabym zakończeniem zapominamy szybko, o tyle te gorsze z dobrym zakończeniem trudniej zapomnieć i tylko to ratuje ten film. Szkoda zmarnowanego środka filmu, bo potencjał był, a zabrakło pomysłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones