PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305474}

Pokuta

Atonement
7,5 123 910
ocen
7,5 10 1 123910
6,8 26
ocen krytyków
Pokuta
powrót do forum filmu Pokuta

Stop amerykańskim produkcjom! Kino europejskie jest o niebo lepsze, szczególnie, gdy graja w nim rodowici Anglicy. Znacie może inne brytyjskie filmy? Zależy mi głównie na języku angielskim, a zwłaszcza na akcencie brytyjskim. Studiuję filologię angielską i chcę się jak najwięcej osłuchać z pięknym brytyjskim akcentem. Polećcie coś dobrego (byle nie amerykańskiego) :)

ocenił(a) film na 10
agaminka

słuszna uwaga. Europa górą:)

agaminka

Pride and Prejudice - tam masz piękny, brytyjski akcent

agaminka

Perswazje - polecam ::))

ocenił(a) film na 10
agaminka

Podpisuję się obiema rękami i nogami: dzięki takim produkcjom jak " Pokuta" czuję tylko większą dumę z tego, że jestem rodowitym Europejczykiem.

Jeśli nadal szukasz ciekawych produkcji z ojczyzny ciepłego piwa polecam następujące tytuły:

Mechaniczna Pomarańcza ( 1971)
This Is England ( 2006)
Trainspotting ( 1996)
Chłopiec w pasiastej piżamie ( 2008)
Marzyciel ( 2004)
Billy Elliot ( 2000)
Pierwsze oczarowanie ( 1999)

Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 9
Skandal

This is England, Trainspotting, Marzyciel <3 zgadzam się! chociaż dwa pierwsze - wyzwanie lingwistyczne ;)

agaminka

Never Let Me Go - piękny brytyjski wyciskacz łez. Keira Nightley, Andrew Garfield (którego uwielbiam).

Poza tym najlepsze do osłuchania się są seriale, np. komediowe ;) Ale też miniserie BBC. Np. kostiumowe dramy.

ZebowaWrozka

Knightley* ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones